Müsaitlik

Bu Fiyatlar Yayınlandığı 08.04.2019 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. Bir Sonraki Sirkü Bu Sirküyü Geçersiz Kılar.
Üzgünüz. Bu Tur İçin Müsait Yer Bulunamadı.

Tur Detayları

Tur ProgramıEk Hizmet BedeliTurun DetaylarıGenel Kurallar

1.Gün: İstanbul - Bilecik - Bozüyük - Kütahya - Afyon - Dinar - Çardak

20:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:00 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü
21:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:00 Kartal Kartal Köprüsü Otobüs Durakları'ndan Hareket Edeceğiz.
-

2.Gün: Salda Gölü - Hierapolis - Pamukkale Travertenler - Laodikeia

Yolda Alacağımız (Ekstra) Kahvaltı Sonrasında, Türkiye’nin 3. en derin gölü, barındırdığı endemik türler ile aynı zamanda uluslararası bir öneme de sahip Salda Gölü’ne varıyoruz. beyaz kumları ve masmavi rengiyle Maldivler’i andırması nedeniyle Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan ve Dünya’da Mars ile aynı özellikleri taşıyan iki yerden biri Salda Gölü’nde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kızılsu olarak bilinen bölgede bulunan termal suların kaynağı Karahayıt’a ve sonrasında ise Arkeoloji literatüründe “Holy City” yani Kutsal Kent olarak adlandırılan Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı, Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu, Şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı geziyoruz. Sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezdikten sonra M.Ö. 3. yy.’ın ortalarında Seleukos Kralı II. Antiokhos tarafından karısı Laodike adına, Lykos ırmağının güneyinde kurulmuş ve Hıristiyanlığın ilk 7 kilisesinden birine sahip olan Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. Kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimi bitirdikten sonra Otelimize Ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Araç İçi / Lunch Box Paketi
Öğle Yemeği: Pamukkale - Beyrani Rest / Denizli Kebap Menü
Akşam Yemeği: Konaklanacak Otelde / Açık Büfe veya Set Menü
Konaklama: Pamukkale / Ninova Termal Otel
-

3.Gün: Çeşme - Ilıca - Yüzme Molası - Alaçatı - İzmir - Balıkesir - Bursa - İstanbul

Otelimizde alacağımız Kahvaltı Sonrası yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun bitiminde masmavi denizi, Arnavut kaldırımlı sokaklarında, pencerelerinden begonviller sarkan evleriyle masalların şirin kasabası, 1800’lere dayanan tarihî dokusuyla sadece İzmir’in değil, dünyanın da en güzel yerlerinden biri Alaçatı’ya doğru hareket ediyoruz. Rüzgar Gülleri ile meşhur Alaçatı’ya vardığımızda yapacağımız kısa yürüyüş sonrasında vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz, dolmuşlar ile tarihteki on iki İyon kolonisinden biri, Sakız Adası’ndan Anadolu kıyılarına en yakın ve güvenilir nokta olması nedeni ile önemli, ilk kez 1. Beyazıt (Yıldırım) tarafından Osmanlı topraklarına katılmış Çeşme’ye gidip 2. Beyazıt tarafından 1508 yılında dikdörtgen biçiminde yaptırılan Çeşme Kalesi’ni, Büyük Türk Komutanı Kaptan-ı Derya Cezayirli Hasan Paşa'nın yanında aslanı bulunan Heykeli’ni görüp, Çeşme Sokakları’nı gezebilir, fotoğraflayabilir, dileyen misafirlerimiz ise Çeşme’ye 5 km uzaklıkta denizin kıyısında bulunan, denizin içinde kaynayan, kükürt bakımından zengin termal su kaynağıyla da şifa dağıtan Ilıca Plajı’nda denize girebilir. Molamızın bitiminde Alaçatı’da buluşarak Bursa istikameti ile yaklaşık 7 saatlik dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Gece Saatlerinde İstanbul'a vardığımızda sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıp, turumuzu tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Konaklanacak Otelde / Açık Büfe
Öğle Yemeği: Alaçatı - Kabak Çiçeği Rest. / Yöresel Yemekler
Akşam Yemeği: Yol Üzeri Tesis / Serbest Zaman
Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır


Dahil Olan Hizmetler
• Araç İçi Çeşitli İkramlar
• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Seyahat Acentası Güvencesi
• Size Özel Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım
• Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
• Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
• Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
• Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
• Araçların Feribot, Milli Park, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri

Dahil Olmayan Hizmetler
• Tekne Turları ve Minibüs Ücretleri
• Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
• Kişisel Harcamalar ve Ekstra Hizmetler
• Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
• Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar…) Hizmetler
• İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri ve Son Gün Akşam Yemeği

Ek Hizmet Bedeli
Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ve Programda Belirtilen Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Müze, Özel Müze ve Ören Yeri Tahmini Giriş Ücretleri Tam : 00,00 TL İnd : 00,00 TL
Bu Turumuzda, Bir Müzeyi Yılda İki Defa Ziyaret Edebileceğiniz Müze Kart Verilmeyecektir.


Tavsiyeler
Yanınızda; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Verdiği Öğretmen veya Öğrenci Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Ulaşım Detayları
Araclarımız, Turumuza Katılan Kişi Sayısına Göre Değişiklik Gösterecektir. 46+1 Koltuklandırmalı, Özel Tasarlanmış Abs, Asr Sistemli, Klimalı, Rehber Anonsu için Ses Sistemli Araçlar Kullanılır.

Sigorta Detayları
Turumuza Katılan Misafirlerimizin, 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda Yer Alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” Yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi Ücrete Dahil Değildir.


Genel Kurallar
•Gezi Süresi 2-Gece 3-Gündür. 1-Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır. Çocuk İndirimleri (Günübirlik Turlarda Uygulanmaz) İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir. •Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar.

•Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Tura Katılan Her Hisafir, Tur Rehberinin Bildireceği Saatlere Uymayı Kabul ve Taahhüt Etmiş Sayılır. Her Misafir Program Akışını Aksatmamak ile Mükelleftir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur. •Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur